вторник, 22 ноября 2016 г.

21 листопада у бібліотеці була представлена книжкова виставка "Події, що змінили долю України", яка була присвячена до дня Гідності і Свободи.


понедельник, 21 ноября 2016 г.

Наша бібліотека разом з читачами дітьми бере участь у різних конкурсах на районному, обласному і регіональному рівнях, які присвячуються різним подіям у нашій державі. Ось і в цьому році наші читачі брали активну участь у конкурсах. Дуже приємно, що наша читачка, учениця 9 класу Тиха Наталія здобула I-місце у регіональному конкурсі "Чорнобильська трагедія очима дітей" своєю роботою "Відновлення життя" і була нагороджена грамотою та падарунком.


Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.
Свято - Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. За даними проекту DilovaMova.com, спочатку дата святкування Дня дитини рекомендувалася виключно на розсуд кожної держави, яка визнає для себе доцільним відзначати цей день. Так, у колишньому СРСР, а зараз і в багатьох суверенних державах, виник Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1-го червня. Пізніше, 20-го листопада 1959-го року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989-му році, також 20-го листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини» та питання з єдиної для всіх датою святкування цього дня було вирішено само собою. Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об’єднаних націй фігурує саме ця дата 20 листопада.
У Всесвітній день дитини дитяча бібліотека також приєдналася до цієї славної ініціативи і привітала своїх читачів - дітей! Бібліотека провела літературно- розважальну годину «У центрі Всесвіту дитина», під час якої діти брали участь у вікторинах та іграх.

четверг, 17 ноября 2016 г.



«Веселкові обереги Київщини»
Богуславська централізована бібліотечна система запрошує дітей Богуславщини взяти участь у Фестивалі творчості дітей «Веселкові обереги Київщини», який присвячений відзначенню 85 річчя з часу заснування Київської області (ініціатором та організатором фестивалю є Київська обласна бібліотека для дітей у партнерстві з Укрсиббанком). На Фестиваль подаються самостійно чи  колективно підготовлені творчі роботи, що відповідають тематиці Фестивалю.
Умови Фестивалю:
- у Фестивалі  беруть  участь читачі-діти віком від 7 до 15 років;
- учасники Фестивалю представляють свої творчі роботи, створені за власною фантазією (макраме, оригамі, витинанки, вишивки, мережево, вироби з лози, глини, пластиліну,дерева,флористики, пір’я тощо.);
Роботи переможців будуть представлені на виставці в Київській обласній бібліотеці для дітей та на сайті КОБдД.
Бажаючим взяти участь у Фестивалі, прохання подати свої роботи до 25 січня 2017 року до відділу обслуговування дітей Богуславської ЦБС (провулок Корсунський, 11) або методичного кабінету (Острів, 1)
Тож запрошуємо дітей взяти участь в Обласному Фестивалі
«Веселкові обереги Київщини»

Давайте всі разом уславимо ювілей нашої столичної Київської області!

 

среда, 16 ноября 2016 г.






Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови на честь ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Мова – це велике національне надбання, пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних у одне ціле – народ.

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Тож і дитяча бібліотека  відзначила цього дня це свято поетичною п’ятихвилинкою «України мова барвінкова». Під час якої гості свята дізналися історію виникнення української писемності, познайомилися з життям Нестора-літописця, батька української писемності, Діти підготували і читали вірші про мову відомих українських поетів про красу, милозвучність, мелодійність, велику роль рідної мови у формуванні нації, держави.
Всі присутні свята усвідомили, що рідна мова – це мова, яка першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

понедельник, 14 ноября 2016 г.


2016 рік згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН оголошено  Міжнародним  роком зернобобових. До цієї дати в бібліотеці провели природничий колаж "На гостини до зернобобової родини"
В нашій бібліотеці проводяться також екскурсії.Ось і цього осіннього дня до нас завітали учні 5-Б класу спеціалізованої школи №1.


Двадцять пять років тому збулася споконвічна українська мрія: Україна стала незалежною.Століттями, віками наш народ ішов до цієї особливої дати. На цьому шляху полягло немало відомих і безіменних героїв. Гинуть і зараз на сході України, утверджуючи наше право на волю й свободу.


До цієї такої важливої дати для нашої держави працівники нашої бібліотеки провели 23 серпня презентацію книжкової виставки "Дім наш- вільна Україна" та музично - поетичний марафон "Вода джерельна з небом синім - лише у нас на Україні".