пятница, 23 марта 2018 г.
вторник, 20 марта 2018 г.
Усе в природі має
свій час. От і весна прийшла до нас. І хоч її перші кроки ще несміливі, та вже
видно по всьому, що час зимі на спочинок. Наша земля пробуджується від сну.
В дитячій
бібліотеці вже стало традицією проводити години милування природою. Користувачі
діти особливо люблять такі заходи. Так 15 березня з членами клубу «Юні Чомучки»
було проведено захід «Весняний спів землі», на якому було представлено слайд
презентацію як розпочинається весна. Члени гурточка уважно слухали розповідь,
відгадували загадки про весну, а також розповідали про свої спостереження за
змінами в природі.
вторник, 3 октября 2017 г.
Богуслав… любий серцю край – овіяний легендами,
оспіваний в народних піснях та думах. Місто над Россю зачаровує своїми
краєвидами мешканців міста та гостей, які називають його «Маленькою
Швейцарією». І в цьому році наше славне місто
відмічає свій ювілей – 985 років. Бібліотека для дітей та ЦДЮТ також
приєдналися до відзначення цієї дати і провели літературно- музичний захід «Тобі вклоняємось, диво славних див, Землі батьків,
малесенька кровинко». Під час якого ведучі Шманенко Владислав і Поліщук
Вікторія ( ЗОШ №2) коротко ознайомили присутніх із цікавою історією нашого краю
та його знаменитостями. Музичні номери підготували: Кальсін Дарина, Ушахма
Надія (вихованці О.Мороз), Шманенко Владислав. Лунали і вірші про рідний край,
які читали: Кукса Настя, Османова Софія (ЗОШ №3) та Кальсін Дарина (ЗОШ №1).
понедельник, 3 апреля 2017 г.
По весняному почало пригрівати сонце. Разом із пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят. Мове йде про свято , яке не позначене червоним у календарі, але воно є улюбленим для юних читачів, для всіх хто повязав своє життя з книгою, з бібліотекою. Наша бібліотека провела тиждень дитячого читання під назвою "Україна буде вільна і єдина, якщо читає дитина" Відкриття тижня відбулося 23 березня.
Шевченківські читання "Слово Тарасове струнами бється, ходить між люди від серця й до серця"
![]() |
| День сміхотерапії "Хай усмішка дарує усім - Добро" |
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
















